Join for just $17 and learn exactly how to cost your recipes, price with confidence, and build a profitable menu.
Day One Menu Building for the year: Learn how to craft a profitable and enticing menu for the busiest time of the year.
Day Two Costing Recipes: Discover how to accurately cost your recipes to ensure you’re making the most out of your ingredients.
Day Three Pricing Products for Profit: Get expert tips on pricing your products to maximize your profits while staying competitive.
Day Four Q&A Session: Have all your burning questions answered by Jonica, a seasoned bakery expert with over 28 years of experience.
Replays available in the group all week long!